ZIEMI TRZĘSIENIE co to jest
Definicja TRZĘSIENIE ZIEMI. Słownik gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła.

Czy przydatne?

Definicja trzęsienie ziemi

Co to jest TRZĘSIENIE ZIEMI: gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi

Co znaczy Telefon Się Urywa:
Porównanie telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trzęsienie ziemi co znaczy.
Krzyżówka (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Dlaczego w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki trzęsienie ziemi krzyżówka.
Co to jest Tyle, Co Kot Napłakał:
Jak lepiej bardzo niewiele, mało: - Podobno byłeś wczoraj na jagodach? I co, wiele nazbierałeś? - Tyle, co kot napłakał trzęsienie ziemi co to jest.
Słownik Tajemnica Poliszynela:
Kiedy rzekoma tajemnica, rzecz powszechnie znana, o której nie mówi się otwarcie: Liczne romanse Andrzeja były tajemnicą poliszynela. Tylko jego narzeczona żyła w nieświadomości trzęsienie ziemi słownik.
Czym jest Trafiać (Komuś) Do Przekonania:
Od czego zależy zyskiwać czyjąś akceptację: Argumenty obrony nie trafiły sędziom do przekonania i nie zgodzili się, by oskarżony mógł opuścić areszt trzęsienie ziemi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzęsienie ziemi znaczenie w Znaczenie zwrotu T .