ZIEMI TRZĘSIENIE co to jest
Definicja TRZĘSIENIE ZIEMI. Słownik gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła.

Czy przydatne?

Definicja trzęsienie ziemi

Co to jest TRZĘSIENIE ZIEMI: gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi

Tak Jak Stał:
ktoś miał na i przy sobie, nie zabierając nic ze sobą: Dyskusja zamieniła się w pyskówkę. Był coraz bardziej wzburzony. Nagle poderwał się z miejsca i tak jak stał wyszedł z sali, trzaskając drzwiami trzęsienie ziemi co to jest.
Twarz Pokerzysty:
twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty trzęsienie ziemi definicja.
Tracić Głowę:
trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym trzęsienie ziemi co znaczy.
Tonąć We Łzach:
mocno, rozpaczliwie płakać, zalewać się łzami: Co to się mogło stać? Rano była radosna jak ptaszek, a od czasu rozmowy z Pawłem tonie we łzach. Czyżby ją rzucił trzęsienie ziemi słownik.
Teatralny Gest [Teatralna Poza]:
czyn albo poza realizowane nienaturalnie, przesadnie, patetycznie: Teatralne czyny i barokowy styl jego wypowiedzi nie robiły na nikim wrażenia, wręcz przeciwnie: były trochę śmieszne trzęsienie ziemi znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzęsienie ziemi znaczenie w Znaczenie zwrotu T .