JĘZYKIEM TRZEPAĆ co to jest
Definicja TRZEPAĆ JĘZYKIEM. Słownik mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do.

Czy przydatne?

Definicja trzepać językiem

Co to jest TRZEPAĆ JĘZYKIEM: mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi

Co to jest Typ Spod Ciemnej Gwiazdy:
Porównanie podły, łotr, przestępca: Ten narzeczony Wandy to jakiś typ spod ciemnej gwiazdy: nigdy nie pracował, nic nie wspomina o swojej rodzinie, a i kumpli ma podejrzanych - złodziejaszków i chuliganów trzepać językiem co to jest.
Definicja Trzymać (Kogoś) Za Słowo:
Dlaczego liczyć na dotrzymanie, spełnienie obietnicy: Obiecałeś, iż w tym roku pojedziemy do Hiszpanii. Czyli trzymam cię za wyraz trzepać językiem definicja.
Co znaczy Telefon Się Urywa:
Jak lepiej telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trzepać językiem co znaczy.
Słownik Też (Mi) Pomysł:
Kiedy lekceważąco, kpiąco o czyimś pomyśle: Także pomysł, tak aby kupować narty najpierw lata trzepać językiem słownik.
Znaczenie Trafić (Jak) Kulą W Płot:
Od czego zależy zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć trzepać językiem znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzepać językiem znaczenie w Znaczenie zwrotu T .