TRUĆ KOMUŚ DUPĘ WULG co to jest
Definicja TRUĆ (KOMUŚ) DUPĘ (WULG.). Słownik gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem.

Czy przydatne?

Definicja truć (komuś) dupę (wulg.)

Co to jest TRUĆ (KOMUŚ) DUPĘ (WULG.): gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego!

Co znaczy Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Porównanie przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś truć (komuś) dupę (wulg.) co znaczy.
Krzyżówka Trudno I Darmo:
Dlaczego w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za truć (komuś) dupę (wulg.) krzyżówka.
Co to jest Trzeszczeć W Szwach:
Jak lepiej być bardzo zatłoczonym: Autobusy jadące w kierunku stadionu trzeszczały w szwach truć (komuś) dupę (wulg.) co to jest.
Słownik Tęga Mina:
Kiedy mina wyrażająca pewność siebie: Tęga mina i dziarski krok miały podkreślać jego zdecydowanie. Tak faktycznie tuszowały brak pewności siebie truć (komuś) dupę (wulg.) słownik.
Czym jest Trafiać Przez Żołądek Do Serca:
Od czego zależy zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować truć (komuś) dupę (wulg.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest truć (komuś) dupę (wulg znaczenie w Znaczenie zwrotu T .