MAŁŻEŃSKI TRÓJKĄT co to jest
Definicja TRÓJKĄT MAŁŻEŃSKI. Słownik przypadek, gdzie jedno z małżonków ma kochankę albo kochanka.

Czy przydatne?

Definicja trójkąt małżeński

Co to jest TRÓJKĄT MAŁŻEŃSKI: przypadek, gdzie jedno z małżonków ma kochankę albo kochanka: Żyli w trójkącie małżeńskim od przynajmniej dwóch lat, lecz Staszek nie miał o tym definicje

Co znaczy Tracić W (Czyichś) Oczach:
Porównanie tracić czyjś szacunek, dotychczasową niezłą opinię: Wiele straciłeś w moich oczach, zachowując się wobec matki tak bezczelnie trójkąt małżeński co znaczy.
Krzyżówka Trzymać Rękę Na Pulsie:
Dlaczego śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji, orientować się w bieżącej sytuacji: Trzymaj rękę na pulsie. Gdyby pojawiły się nowe oferty - natychmiast daj mi znać trójkąt małżeński krzyżówka.
Co to jest Trafić Na Podatny Grunt:
Jak lepiej trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt trójkąt małżeński co to jest.
Słownik Trzymać Język Za Zębami:
Kiedy milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów trójkąt małżeński słownik.
Czym jest Taryfa Ulgowa:
Od czego zależy traktowanie kogoś albo delikatna ocena czegoś: Już pierwszego dnia kierowniczka uprzedziła Marię, tak aby nie liczyła na taryfę ulgową na skutek dojazdu do pracy, ponieważ szef nie toleruje spóźnień trójkąt małżeński czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trójkąt małżeński znaczenie w Znaczenie zwrotu T .