BERMUDZKI TRÓJKĄT co to jest
Definicja TRÓJKĄT BERMUDZKI. Słownik niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można.

Czy przydatne?

Definicja trójkąt bermudzki

Co to jest TRÓJKĄT BERMUDZKI: niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki

Co znaczy Trzymać Się W Karbach [Ryzach]:
Porównanie być zdyscyplinowanym, zachowywać się powściągliwie, nie pozwalać sobie na zbytnią swobodę: Surowe wychowanie, jakie dostał, sprawiło, iż umiał trzymać się w karbach trójkąt bermudzki co znaczy.
Krzyżówka Twardy Jak Podeszwa [Zelówka]:
Dlaczego bardzo twardy, łykowaty: Panie kelner! Ten kotlet jest twardy jak zelówka trójkąt bermudzki krzyżówka.
Co to jest Tańczyć Jak (Ktoś) Zagra:
Jak lepiej postępować tak, jak ktoś sobie życzy: Nie bądź taki hardy, życie cię nauczy rozumu. Jeszcze będziesz tańczyć, jak ci zagrają trójkąt bermudzki co to jest.
Słownik Telefon Się Urywa:
Kiedy telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trójkąt bermudzki słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
Od czego zależy użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi trójkąt bermudzki czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trójkąt bermudzki znaczenie w Znaczenie zwrotu T .