TRAKTOWAĆ KOGOŚ POWIETRZE co to jest
Definicja TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) JAK POWIETRZE. Słownik celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań.

Czy przydatne?

Definicja traktować (kogoś) jak powietrze

Co to jest TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) JAK POWIETRZE: celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka?

To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy traktować (kogoś) jak powietrze co to jest.
Truć Się (Czymś):
niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę traktować (kogoś) jak powietrze definicja.
Targać (Sobie, Komuś) Nerwy:
denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już targać sobie nerwów tą sprawą. Przestaję się nią zajmować traktować (kogoś) jak powietrze co znaczy.
Trafiać Przez Żołądek Do Serca:
zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować traktować (kogoś) jak powietrze słownik.
Trzymać (Kogoś, Coś) W Ryzach [Karbach]:
utrzymywać kogoś w karności, posłuszeństwie, pilnować czyjegoś właściwego zachowania: Bronek czuł respekt tylko przed matką. Wyłącznie ona potrafiła trzymać go w ryzach traktować (kogoś) jak powietrze znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest traktować (kogoś) jak znaczenie w Znaczenie zwrotu T .