TRAKTOWAĆ KOGOŚ POWIETRZE co to jest
Definicja TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) JAK POWIETRZE. Słownik celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań.

Czy przydatne?

Definicja traktować (kogoś) jak powietrze

Co to jest TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) JAK POWIETRZE: celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka?

Co znaczy Twardy Orzech Do Zgryzienia:
Porównanie problem albo kwestia, które trudno rozwiązać: Staszyński miał twardy orzech do zgryzienia z młodszym synem, który rzucił szkołę miesiąc przed maturą traktować (kogoś) jak powietrze co znaczy.
Krzyżówka Tkwić [Siedzieć] W (Czymś) Po Uszy:
Dlaczego być kompletnie zaangażowanym w coś, pogrążonym w czymś, bez możliwości uwolnienia: Mimo głębokich zmian polityczno ustrojowych, nasza gospodarka pod pewnymi względami tkwi po uszy w socjalizmie traktować (kogoś) jak powietrze krzyżówka.
Co to jest To Nie Przelewki [Żarty]:
Jak lepiej to coś poważnego, trzeba to potraktować serio: Test gimnazjalny to już nie przelewki. Poprawek nie przewidziano, więc skupcie się i dajcie z siebie wszystko traktować (kogoś) jak powietrze co to jest.
Słownik Trzymać (Kogoś) Za Mordę [Pysk I In.]:
Kiedy wymuszać czyjeś posłuszeństwo, stosując rygor: Kibiców rozrabiających na stadionach należy zwyczajnie trzymać za mordę, nie ma innego metody traktować (kogoś) jak powietrze słownik.
Czym jest Twarz Pokerzysty:
Od czego zależy twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty traktować (kogoś) jak powietrze czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest traktować (kogoś) jak znaczenie w Znaczenie zwrotu T .