TRAKTOWAĆ KOGOŚ GÓRY co to jest
Definicja TRAKTOWAĆ (KOGOŚ, COŚ) Z GÓRY. Słownik traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował.

Czy przydatne?

Definicja traktować (kogoś, coś) z góry

Co to jest TRAKTOWAĆ (KOGOŚ, COŚ) Z GÓRY: traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół

Co znaczy Trafić Na Podatny Grunt:
Porównanie trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt traktować (kogoś, coś) z góry co znaczy.
Krzyżówka Tracić Panowanie [Władzę] Nad Sobą:
Dlaczego przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca traktować (kogoś, coś) z góry krzyżówka.
Co to jest Traktować (Kogoś) Jak Psa:
Jak lepiej obchodzić się z kimś bardzo źle, traktować bez względu: Miłość jest ślepa: on traktował ją jak psa, a ona i tak zrobiłaby wszystko, tak aby tylko z nią był traktować (kogoś, coś) z góry co to jest.
Słownik Tonąć W Długach:
Kiedy być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły traktować (kogoś, coś) z góry słownik.
Czym jest (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Od czego zależy w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki traktować (kogoś, coś) z góry czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest traktować (kogoś, coś) z góry znaczenie w Znaczenie zwrotu T .