TRAKTOWAĆ KOGOŚ MACOSZEMU co to jest
Definicja TRAKTOWAĆ (KOGOŚ, COŚ) PO MACOSZEMU. Słownik obchodzić się z kimś albo z czymś źle.

Czy przydatne?

Definicja traktować (kogoś, coś) po macoszemu

Co to jest TRAKTOWAĆ (KOGOŚ, COŚ) PO MACOSZEMU: obchodzić się z kimś albo z czymś źle, traktować oschle, niesprawiedliwie, bez należytej uwagi: Poprzez sporo lat problem ochrony środowiska na Śląsku traktowany był poprzez władze centralne po macoszemu

Co znaczy Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
Porównanie użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi traktować (kogoś, coś) po macoszemu co znaczy.
Krzyżówka To Nie Przelewki [Żarty]:
Dlaczego to coś poważnego, trzeba to potraktować serio: Test gimnazjalny to już nie przelewki. Poprawek nie przewidziano, więc skupcie się i dajcie z siebie wszystko traktować (kogoś, coś) po macoszemu krzyżówka.
Co to jest Trzymać Się Z Daleka (Od Kogoś, Czegoś):
Jak lepiej unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów traktować (kogoś, coś) po macoszemu co to jest.
Słownik Twarda Szkoła:
Kiedy trudne warunki życia, twarda dyscyplina: W wojsku przeszedłem twardą szkołę, to fakt. Nauczyłem się tam, iż powinienem liczyć w pierwszej kolejności na siebie traktować (kogoś, coś) po macoszemu słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś) Krótko:
Od czego zależy zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę traktować (kogoś, coś) po macoszemu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest traktować (kogoś, coś) po znaczenie w Znaczenie zwrotu T .