TRAFIŁO ŚLEPEJ KURZE ZIARNO co to jest
Definicja TRAFIŁO SIĘ JAK ŚLEPEJ KURZE ZIARNO. Słownik coś trafiło się, powiodło się komuś.

Czy przydatne?

Definicja trafiło się jak ślepej kurze ziarno

Co to jest TRAFIŁO SIĘ JAK ŚLEPEJ KURZE ZIARNO: coś trafiło się, powiodło się komuś niezasłużenie, przypadkiem: Prawdę mówiąc, to służbowe mieszkanie trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno. Niektórzy czekają kilka lat, a ty ledwie złożyłeś wniosek i proszę!

Co znaczy Twarz Pokerzysty:
Porównanie twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty trafiło się jak ślepej kurze ziarno co znaczy.
Krzyżówka Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
Dlaczego użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi trafiło się jak ślepej kurze ziarno krzyżówka.
Co to jest Tańczyć Jak (Ktoś) Zagra:
Jak lepiej postępować tak, jak ktoś sobie życzy: Nie bądź taki hardy, życie cię nauczy rozumu. Jeszcze będziesz tańczyć, jak ci zagrają trafiło się jak ślepej kurze ziarno co to jest.
Słownik Trafiać [Utrafić] W Sedno:
Kiedy myśl, zauważać to co główne: Tomek referował problem chyba z dziesięć min., ale nauczycielka i tak nie była zadowolona. Łukasz powiedział raptem dwa zdania, lecz trafił w sens i otrzymał szóstkę trafiło się jak ślepej kurze ziarno słownik.
Czym jest Telefon Się Urywa:
Od czego zależy telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trafiło się jak ślepej kurze ziarno czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafiło się jak ślepej kurze znaczenie w Znaczenie zwrotu T .