TRAFIĆ PODATNY GRUNT co to jest
Definicja TRAFIĆ NA PODATNY GRUNT. Słownik trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś.

Czy przydatne?

Definicja trafić na podatny grunt

Co to jest TRAFIĆ NA PODATNY GRUNT: trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt

Co znaczy Topić Troski [Smutki, Robaka] W (Czymś):
Porównanie upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku trafić na podatny grunt co znaczy.
Krzyżówka Trzymać Się (Czegoś) Rękami I Nogami:
Dlaczego uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie chcieć z czegoś rezygnować: Trzymała się pracy rękami i nogami, ponieważ z pensji męża nie dałoby się wyżyć trafić na podatny grunt krzyżówka.
Co to jest Trącić Myszką:
Jak lepiej być przestarzałym, nie z tej epoki, staroświeckim: Jego maniery, te głębokie ukłony przy całowaniu w rękę, już trącą myszką trafić na podatny grunt co to jest.
Słownik Trzęsienie Ziemi:
Kiedy gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi trafić na podatny grunt słownik.
Czym jest Topić Wzrok [Spojrzenie] W (Czymś, Kimś):
Od czego zależy intensywnie przyglądać się komuś, czemuś: Gdy tylko się pojawiał, topiła w nim zakochane spojrzenie trafić na podatny grunt czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafić na podatny grunt znaczenie w Znaczenie zwrotu T .