DZIESIĄTKĘ TRAFIAĆ co to jest
Definicja TRAFIAĆ W DZIESIĄTKĘ. Słownik trafiać w czyjeś oczekiwania, wybierać idealne rozwiązanie.

Czy przydatne?

Definicja trafiać w dziesiątkę

Co to jest TRAFIAĆ W DZIESIĄTKĘ: trafiać w czyjeś oczekiwania, wybierać idealne rozwiązanie: Trafił pan w dziesiątkę. Właśnie o takie rozwiązanie nam chodziło

Targać (Sobie, Komuś) Nerwy:
denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już targać sobie nerwów tą sprawą. Przestaję się nią zajmować trafiać w dziesiątkę co to jest.
Telefon Się Urywa:
telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trafiać w dziesiątkę definicja.
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji:
ekipa osób wzajemnie się popierających, chwalących: Niechętnie przyjmują do swego grona nowe osoby. To towarzystwo wzajemnej adoracji trafiać w dziesiątkę co znaczy.
Tęga Głowa [Tęgi Umysł]:
inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest tęga głowa. Przeciętny człowiek nie ogarnie tak abstrakcyjnej wiedzy. 2. o utalentowanym, błyskotliwym, mądrym człowieku: Oto nasz nowy współpracownik. Pan trafiać w dziesiątkę słownik.
Tracić Rozum [Zmysły]:
chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trafiać w dziesiątkę znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafiać w dziesiątkę znaczenie w Znaczenie zwrotu T .