TRAFIAĆ [UTRAFIĆ] SEDNO co to jest
Definicja TRAFIAĆ [UTRAFIĆ] W SEDNO. Słownik trafnie formułować myśl, zauważać to co główne: Tomek.

Czy przydatne?

Definicja trafiać [utrafić] w sedno

Co to jest TRAFIAĆ [UTRAFIĆ] W SEDNO: trafnie formułować myśl, zauważać to co główne: Tomek referował problem chyba z dziesięć min., ale nauczycielka i tak nie była zadowolona. Łukasz powiedział raptem dwa zdania, lecz trafił w sens i otrzymał szóstkę

Co to jest Te Sprawy [Rzeczy]:
Porównanie kwestie powiązane z seksem: Powiedz, braciszku, jak u ciebie z tymi sprawami ? Masz dziewczynę trafiać [utrafić] w sedno co to jest.
Definicja Trafiło Się Jak Ślepej Kurze Ziarno:
Dlaczego powiodło się komuś niezasłużenie, przypadkiem: Prawdę mówiąc, to służbowe mieszkanie trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno. Niektórzy czekają kilka lat, a ty ledwie złożyłeś wniosek i proszę trafiać [utrafić] w sedno definicja.
Co znaczy Trafić Z Deszczu Pod Rynnę:
Jak lepiej gorzej, znaleźć się w gorszej sytuacji niż poprzednio: Zdaje się, iż Anka trafiła z deszczu pod rynnę. Odeszła z poprzedniej pracy, ponieważ szef był niezrównoważony, lecz ten nowy to prawdziwy trafiać [utrafić] w sedno co znaczy.
Słownik Trzymać Język Za Zębami:
Kiedy milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów trafiać [utrafić] w sedno słownik.
Znaczenie Tracić Rozum [Zmysły]:
Od czego zależy chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trafiać [utrafić] w sedno znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafiać [utrafić] w sedno znaczenie w Znaczenie zwrotu T .