TRAFIAĆ PRZEZ ŻOŁĄDEK SERCA co to jest
Definicja TRAFIAĆ PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA. Słownik dobrym gotowaniem zabiegać o czyjeś względy.

Czy przydatne?

Definicja trafiać przez żołądek do serca

Co to jest TRAFIAĆ PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA: dobrym gotowaniem zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować

Co znaczy Trzymać Fason:
Porównanie robić niezłą minę, udawać, iż wszystko jest w porządku: W pracy trzymał fason i nikt nie wiedział o jego domowych kłopotach trafiać przez żołądek do serca co znaczy.
Krzyżówka Trafić (Jak) Kulą W Płot:
Dlaczego zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć trafiać przez żołądek do serca krzyżówka.
Co to jest Tracić Rozum [Zmysły]:
Jak lepiej chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trafiać przez żołądek do serca co to jest.
Słownik To Za Mało Powiedziane:
Kiedy stwierdzenie, iż jakaś recenzja jest zbyt delikatna, niezupełnie odpowiada faktom: Nazwać jego zachowanie niegrzecznym - to zbyt niewiele powiedziane. On się zachowuje zwyczajnie skandalicznie trafiać przez żołądek do serca słownik.
Czym jest Trzepać Językiem:
Od czego zależy mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi trafiać przez żołądek do serca czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafiać przez żołądek do serca znaczenie w Znaczenie zwrotu T .