TRACIĆ CZYICHŚ OCZACH co to jest
Definicja TRACIĆ W (CZYICHŚ) OCZACH. Słownik tracić czyjś szacunek, dotychczasową niezłą opinię.

Czy przydatne?

Definicja tracić w (czyichś) oczach

Co to jest TRACIĆ W (CZYICHŚ) OCZACH: tracić czyjś szacunek, dotychczasową niezłą opinię: Wiele straciłeś w moich oczach, zachowując się wobec matki tak bezczelnie

Targać (Sobie, Komuś) Nerwy:
denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już targać sobie nerwów tą sprawą. Przestaję się nią zajmować tracić w (czyichś) oczach co to jest.
Targ W Targ:
dojść do porozumienia po wzajemnych ustępstwach: Handlarz nie chciał więcej obniżyć ceny, lecz nareszcie - targ w targ - sprzedał zwierzę za dwa tysiące tracić w (czyichś) oczach definicja.
Twarda Szkoła:
trudne warunki życia, twarda dyscyplina: W wojsku przeszedłem twardą szkołę, to fakt. Nauczyłem się tam, iż powinienem liczyć w pierwszej kolejności na siebie tracić w (czyichś) oczach co znaczy.
Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego tracić w (czyichś) oczach słownik.
Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka tracić w (czyichś) oczach znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić w (czyichś) oczach znaczenie w Znaczenie zwrotu T .