TRACIĆ PANOWANIE [WŁADZĘ] SOBĄ co to jest
Definicja TRACIĆ PANOWANIE [WŁADZĘ] NAD SOBĄ. Słownik przestać kontrolować własne reakcje.

Czy przydatne?

Definicja tracić panowanie [władzę] nad sobą

Co to jest TRACIĆ PANOWANIE [WŁADZĘ] NAD SOBĄ: przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca!

Co to jest Twarz Pokerzysty:
Porównanie twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty tracić panowanie [władzę] nad sobą co to jest.
Definicja Tracić Głowę:
Dlaczego trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym tracić panowanie [władzę] nad sobą definicja.
Co znaczy Trzymać Się (Czegoś) Rękami I Nogami:
Jak lepiej uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie chcieć z czegoś rezygnować: Trzymała się pracy rękami i nogami, ponieważ z pensji męża nie dałoby się wyżyć tracić panowanie [władzę] nad sobą co znaczy.
Słownik Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
Kiedy gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego tracić panowanie [władzę] nad sobą słownik.
Znaczenie Trafiać [Utrafić] W Sedno:
Od czego zależy myśl, zauważać to co główne: Tomek referował problem chyba z dziesięć min., ale nauczycielka i tak nie była zadowolona. Łukasz powiedział raptem dwa zdania, lecz trafił w sens i otrzymał szóstkę tracić panowanie [władzę] nad sobą znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić panowanie [władzę] nad znaczenie w Znaczenie zwrotu T .