MYSZKĄ TRĄCIĆ co to jest
Definicja TRĄCIĆ MYSZKĄ. Słownik być przestarzałym, nie z tej epoki, staroświeckim: Jego maniery.

Czy przydatne?

Definicja trącić myszką

Co to jest TRĄCIĆ MYSZKĄ: być przestarzałym, nie z tej epoki, staroświeckim: Jego maniery, te głębokie ukłony przy całowaniu w rękę, już trącą myszką

Co to jest Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
Porównanie użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi trącić myszką co to jest.
Definicja Tłuc [Walić] Głową O Mur:
Dlaczego próbować coś zrobić, czynić daremne wysiłki: Prosiłam, błagałam, tłumaczyłam, tłukłam głową o mur, a syn i tak zrobił, co zamierzał: rzucił studia, poszedł do wojska, chce tam zostać na stałe trącić myszką definicja.
Co znaczy Tamten Świat:
Jak lepiej życie po zgonu, zaświaty, drugi świat: Stary Cebula już chyba z dziesięć lat wybiera się na tamten świat - taki jest podobno schorowany. Lecz tacy najdłużej żyją trącić myszką co znaczy.
Słownik Tracić Rozum [Zmysły]:
Kiedy chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trącić myszką słownik.
Znaczenie Trzeszczeć W Szwach:
Od czego zależy być bardzo zatłoczonym: Autobusy jadące w kierunku stadionu trzeszczały w szwach trącić myszką znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trącić myszką znaczenie w Znaczenie zwrotu T .