TRACIĆ GRUNT NOGAMI co to jest
Definicja TRACIĆ GRUNT POD NOGAMI. Słownik tracić pewność siebie, dotychczasowy pkt. oparcia.

Czy przydatne?

Definicja tracić grunt pod nogami

Co to jest TRACIĆ GRUNT POD NOGAMI: tracić pewność siebie, dotychczasowy pkt. oparcia, pozycję, stanowisko: Matka kierowała całym jego życiem. Gdy zmarła, utracił grunt pod nogami

Co znaczy Trafić Na Podatny Grunt:
Porównanie trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt tracić grunt pod nogami co znaczy.
Krzyżówka Targnąć Się Na Życie:
Dlaczego popełnić albo próbować popełnić samobójstwo: Żołnierz targnął się na życie, ponieważ rzuciła go dziewczyna tracić grunt pod nogami krzyżówka.
Co to jest Tracić Głowę:
Jak lepiej trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym tracić grunt pod nogami co to jest.
Słownik Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Kiedy przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś tracić grunt pod nogami słownik.
Czym jest Trzymać Się Z Daleka (Od Kogoś, Czegoś):
Od czego zależy unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów tracić grunt pod nogami czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić grunt pod nogami znaczenie w Znaczenie zwrotu T .