GŁOWĘ TRACIĆ co to jest
Definicja TRACIĆ GŁOWĘ. Słownik tracić umiejętność trzeźwego myślenia na skutek emocji.

Czy przydatne?

Definicja tracić głowę

Co to jest TRACIĆ GŁOWĘ: tracić umiejętność trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym myśleć, krążyła tylko wokół telefonu

Co to jest Trzymać (Kogoś) Krótko:
Porównanie zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę tracić głowę co to jest.
Definicja Trudno I Darmo:
Dlaczego w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za tracić głowę definicja.
Co znaczy Trzymać Ręce [Łapy] Przy Sobie:
Jak lepiej nie dotykać, nie obmacywać kogoś, nie dobierać się do kogoś: Trzymaj łapy przy sobie! Jak mnie dotkniesz, pożałujesz tracić głowę co znaczy.
Słownik Trzymać Język Za Zębami:
Kiedy milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów tracić głowę słownik.
Znaczenie Trafić Na Podatny Grunt:
Od czego zależy trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt tracić głowę znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić głowę znaczenie w Znaczenie zwrotu T .