TOPIĆ WZROK [SPOJRZENIE] KIMŚ co to jest
Definicja TOPIĆ WZROK [SPOJRZENIE] W (CZYMŚ, KIMŚ). Słownik intensywnie przyglądać się komuś.

Czy przydatne?

Definicja topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś)

Co to jest TOPIĆ WZROK [SPOJRZENIE] W (CZYMŚ, KIMŚ): intensywnie przyglądać się komuś, czemuś: Gdy tylko się pojawiał, topiła w nim zakochane spojrzenie

Trafić (Jak) Kulą W Płot:
zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś) co to jest.
(Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś) definicja.
Targ W Targ:
dojść do porozumienia po wzajemnych ustępstwach: Handlarz nie chciał więcej obniżyć ceny, lecz nareszcie - targ w targ - sprzedał zwierzę za dwa tysiące topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś) co znaczy.
Tam, Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc:
gdzieś bardzo daleko, nie wiadomo precyzyjnie gdzie: Jankowi i Basi znudziło się miejskie życie i wyprowadzili się tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Podobno hodują konie gdzieś w Bieszczadach topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś) słownik.
Tamten Świat:
życie po zgonu, zaświaty, drugi świat: Stary Cebula już chyba z dziesięć lat wybiera się na tamten świat - taki jest podobno schorowany. Lecz tacy najdłużej żyją topić wzrok [spojrzenie] w (czymś, kimś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest topić wzrok [spojrzenie] w znaczenie w Znaczenie zwrotu T .