TOPIĆ TROSKI [SMUTKI ROBAKA co to jest
Definicja TOPIĆ TROSKI [SMUTKI, ROBAKA] W (CZYMŚ). Słownik upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć.

Czy przydatne?

Definicja topić troski [smutki, robaka] w (czymś)

Co to jest TOPIĆ TROSKI [SMUTKI, ROBAKA] W (CZYMŚ): upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku

Twardy Jak Podeszwa [Zelówka]:
bardzo twardy, łykowaty: Panie kelner! Ten kotlet jest twardy jak zelówka topić troski [smutki, robaka] w (czymś) co to jest.
To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy topić troski [smutki, robaka] w (czymś) definicja.
Trzymać Rękę Na Pulsie:
śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji, orientować się w bieżącej sytuacji: Trzymaj rękę na pulsie. Gdyby pojawiły się nowe oferty - natychmiast daj mi znać topić troski [smutki, robaka] w (czymś) co znaczy.
Trafić (Jak) Kulą W Płot:
zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć topić troski [smutki, robaka] w (czymś) słownik.
Trzymać (Kogoś) Za Słowo:
liczyć na dotrzymanie, spełnienie obietnicy: Obiecałeś, iż w tym roku pojedziemy do Hiszpanii. Czyli trzymam cię za wyraz topić troski [smutki, robaka] w (czymś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest topić troski [smutki, robaka znaczenie w Znaczenie zwrotu T .