TOPIĆ TROSKI [SMUTKI ROBAKA co to jest
Definicja TOPIĆ TROSKI [SMUTKI, ROBAKA] W (CZYMŚ). Słownik upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć.

Czy przydatne?

Definicja topić troski [smutki, robaka] w (czymś)

Co to jest TOPIĆ TROSKI [SMUTKI, ROBAKA] W (CZYMŚ): upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku

Co znaczy Trzymać Rękę Na Pulsie:
Porównanie śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji, orientować się w bieżącej sytuacji: Trzymaj rękę na pulsie. Gdyby pojawiły się nowe oferty - natychmiast daj mi znać topić troski [smutki, robaka] w (czymś) co znaczy.
Krzyżówka Trafiać (Komuś) Do Przekonania:
Dlaczego zyskiwać czyjąś akceptację: Argumenty obrony nie trafiły sędziom do przekonania i nie zgodzili się, by oskarżony mógł opuścić areszt topić troski [smutki, robaka] w (czymś) krzyżówka.
Co to jest To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
Jak lepiej to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy topić troski [smutki, robaka] w (czymś) co to jest.
Słownik Tłuste Kawały:
Kiedy nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek topić troski [smutki, robaka] w (czymś) słownik.
Czym jest (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Od czego zależy w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki topić troski [smutki, robaka] w (czymś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest topić troski [smutki, robaka znaczenie w Znaczenie zwrotu T .