ŁZACH TONĄĆ co to jest
Definicja TONĄĆ WE ŁZACH. Słownik mocno, rozpaczliwie płakać, zalewać się łzami: Co to się mogło.

Czy przydatne?

Definicja tonąć we łzach

Co to jest TONĄĆ WE ŁZACH: mocno, rozpaczliwie płakać, zalewać się łzami: Co to się mogło stać? Rano była radosna jak ptaszek, a od czasu rozmowy z Pawłem tonie we łzach. Czyżby ją rzucił?

Co znaczy Tracić Rozum [Zmysły]:
Porównanie chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem tonąć we łzach co znaczy.
Krzyżówka Trzymać (Kogoś, Coś) W Ryzach [Karbach]:
Dlaczego utrzymywać kogoś w karności, posłuszeństwie, pilnować czyjegoś właściwego zachowania: Bronek czuł respekt tylko przed matką. Wyłącznie ona potrafiła trzymać go w ryzach tonąć we łzach krzyżówka.
Co to jest Trafiło Się Jak Ślepej Kurze Ziarno:
Jak lepiej powiodło się komuś niezasłużenie, przypadkiem: Prawdę mówiąc, to służbowe mieszkanie trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno. Niektórzy czekają kilka lat, a ty ledwie złożyłeś wniosek i proszę tonąć we łzach co to jest.
Słownik Tłuste Lata [Tłusty Rok]:
Kiedy czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z Ukrainą dla fabryki nadeszły tłuste lata: dziewięćdziesiąt proc. produkcji wysyłano na eksport, a o pozostałe dziesięć walczyli klienci krajowi tonąć we łzach słownik.
Czym jest Trzeszczeć W Szwach:
Od czego zależy być bardzo zatłoczonym: Autobusy jadące w kierunku stadionu trzeszczały w szwach tonąć we łzach czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tonąć we łzach znaczenie w Znaczenie zwrotu T .