TOCZKĘ TOCZKA co to jest
Definicja TOCZKA W TOCZKĘ. Słownik precyzyjnie tak samo, kropka w kropkę (z ros.): Jak was.

Czy przydatne?

Definicja toczka w toczkę

Co to jest TOCZKA W TOCZKĘ: precyzyjnie tak samo, kropka w kropkę (z ros.): Jak was rozpoznać? Nie dość, iż jesteś toczka w toczkę jak twój brat, to jeszcze ubieracie się identycznie

Tęga Głowa [Tęgi Umysł]:
inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest tęga głowa. Przeciętny człowiek nie ogarnie tak abstrakcyjnej wiedzy. 2. o utalentowanym, błyskotliwym, mądrym człowieku: Oto nasz nowy współpracownik. Pan toczka w toczkę co to jest.
Truć Się (Czymś):
niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę toczka w toczkę definicja.
Telefon Się Urywa:
telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy toczka w toczkę co znaczy.
Trzymać (Czyjąś) Stronę:
zgadzać się z kimś, podzielać jego zdanie, poglądy, popierać kogoś: Chcę, żebyś wiedział, iż w tym sporze trzymam twoją stronę toczka w toczkę słownik.
Trzymać Kciuki [Palce] (Za Kogoś, Coś):
życzyć komuś powodzenia na egzaminie i tym podobne, pozytywnego zakończenia jakiejś kwestie: Kiedy zdajesz ostatni egzamin? Pojutrze? No, to trzymam kciuki toczka w toczkę znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest toczka w toczkę znaczenie w Znaczenie zwrotu T .