MAŁO POWIEDZIANE co to jest
Definicja TO ZA MAŁO POWIEDZIANE. Słownik stwierdzenie, iż jakaś recenzja jest zbyt delikatna.

Czy przydatne?

Definicja to za mało powiedziane

Co to jest TO ZA MAŁO POWIEDZIANE: stwierdzenie, iż jakaś recenzja jest zbyt delikatna, niezupełnie odpowiada faktom: Nazwać jego zachowanie niegrzecznym - to zbyt niewiele powiedziane. On się zachowuje zwyczajnie skandalicznie

Co to jest Truć Się (Czymś):
Porównanie niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę to za mało powiedziane co to jest.
Definicja Tchórz (Kogoś) Obleciał:
Dlaczego ktoś, stchórzył, wystraszył się: Gdy zobaczył pięciu drabów wyłaniających się z ciemności, tchórz go obleciał. Zawrócił i rozpoczął uciekać to za mało powiedziane definicja.
Co znaczy Tłuc Się Jak Marek Po Piekle:
Jak lepiej niepotrzebnie hałasować, chodzić po mieszkaniu w porze snu domowników: Co noc tłuczesz się jak Marek po piekle i nie dajesz nam spać. Cierpisz na bezsenność, czy coś cię gryzie to za mało powiedziane co znaczy.
Słownik Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Kiedy przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś to za mało powiedziane słownik.
Znaczenie Trzymać (Kogoś) Krótko:
Od czego zależy zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę to za mało powiedziane znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest to za mało powiedziane znaczenie w Znaczenie zwrotu T .