TŁUSTE LATA [TŁUSTY ROK co to jest
Definicja TŁUSTE LATA [TŁUSTY ROK]. Słownik czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z.

Czy przydatne?

Definicja tłuste lata [tłusty rok]

Co to jest TŁUSTE LATA [TŁUSTY ROK]: czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z Ukrainą dla fabryki nadeszły tłuste lata: dziewięćdziesiąt proc. produkcji wysyłano na eksport, a o pozostałe dziesięć walczyli klienci krajowi

Co znaczy Trudno I Darmo:
Porównanie w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za tłuste lata [tłusty rok] co znaczy.
Krzyżówka Tracić Panowanie [Władzę] Nad Sobą:
Dlaczego przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca tłuste lata [tłusty rok] krzyżówka.
Co to jest Teatralny Gest [Teatralna Poza]:
Jak lepiej czyn albo poza realizowane nienaturalnie, przesadnie, patetycznie: Teatralne czyny i barokowy styl jego wypowiedzi nie robiły na nikim wrażenia, wręcz przeciwnie: były trochę śmieszne tłuste lata [tłusty rok] co to jest.
Słownik Tonąć W Długach:
Kiedy być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły tłuste lata [tłusty rok] słownik.
Czym jest Trzymać Fason:
Od czego zależy robić niezłą minę, udawać, iż wszystko jest w porządku: W pracy trzymał fason i nikt nie wiedział o jego domowych kłopotach tłuste lata [tłusty rok] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tłuste lata [tłusty rok znaczenie w Znaczenie zwrotu T .