KAWAŁY TŁUSTE co to jest
Definicja TŁUSTE KAWAŁY. Słownik nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać.

Czy przydatne?

Definicja tłuste kawały

Co to jest TŁUSTE KAWAŁY: nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek

Co to jest Topić Troski [Smutki, Robaka] W (Czymś):
Porównanie upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku tłuste kawały co to jest.
Definicja Tracić Głowę:
Dlaczego trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym tłuste kawały definicja.
Co znaczy Trzymać [Chować] (Kogoś) Pod Kloszem:
Jak lepiej trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie tłuste kawały co znaczy.
Słownik Taryfa Ulgowa:
Kiedy traktowanie kogoś albo delikatna ocena czegoś: Już pierwszego dnia kierowniczka uprzedziła Marię, tak aby nie liczyła na taryfę ulgową na skutek dojazdu do pracy, ponieważ szef nie toleruje spóźnień tłuste kawały słownik.
Znaczenie Truć Się (Czymś):
Od czego zależy niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę tłuste kawały znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tłuste kawały znaczenie w Znaczenie zwrotu T .