TŁUC [WALIĆ] GŁOWĄ co to jest
Definicja TŁUC [WALIĆ] GŁOWĄ O MUR. Słownik bezskutecznie próbować coś zrobić, czynić daremne.

Czy przydatne?

Definicja tłuc [walić] głową o mur

Co to jest TŁUC [WALIĆ] GŁOWĄ O MUR: bezskutecznie próbować coś zrobić, czynić daremne wysiłki: Prosiłam, błagałam, tłumaczyłam, tłukłam głową o mur, a syn i tak zrobił, co zamierzał: rzucił studia, poszedł do wojska, chce tam zostać na stałe

Co to jest Trzepać Językiem:
Porównanie mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi tłuc [walić] głową o mur co to jest.
Definicja Trzymać (Kogoś) Krótko:
Dlaczego zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę tłuc [walić] głową o mur definicja.
Co znaczy Tuż Pod Nosem:
Jak lepiej bardzo blisko, w bezpośrednim otoczeniu: Ich osiedle to oaza zieleni i tuż pod nosem mają jeszcze wielki park tłuc [walić] głową o mur co znaczy.
Słownik Targać (Sobie, Komuś) Nerwy:
Kiedy denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już targać sobie nerwów tą sprawą. Przestaję się nią zajmować tłuc [walić] głową o mur słownik.
Znaczenie Trzęsienie Ziemi:
Od czego zależy gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi tłuc [walić] głową o mur znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tłuc [walić] głową o mur znaczenie w Znaczenie zwrotu T .