URYWA TELEFON co to jest
Definicja TELEFON SIĘ URYWA. Słownik telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj.

Czy przydatne?

Definicja telefon się urywa

Co to jest TELEFON SIĘ URYWA: telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy!

Co znaczy Traktować (Kogoś) Per Noga [Per Nogam, Przez Nogę]:
Porównanie traktować kogoś z wyższością, z pogardą: Jeśli mu na kimś zależy, jest dla tej osoby uprzedzająco grzeczny, pozostałych traktuje per noga telefon się urywa co znaczy.
Krzyżówka Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
Dlaczego użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi telefon się urywa krzyżówka.
Co to jest Topić Troski [Smutki, Robaka] W (Czymś):
Jak lepiej upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku telefon się urywa co to jest.
Słownik Truć Się (Czymś):
Kiedy niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę telefon się urywa słownik.
Czym jest Też (Mi) Pytanie:
Od czego zależy lekceważąco o czyimś pytaniu, na które odpowiedź wydaje się oczywista: Czy spędzimy wspólnie wakacje? Także mi zapytanie. Przecież od dziesięciu lat wyjeżdżamy razem telefon się urywa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest telefon się urywa znaczenie w Znaczenie zwrotu T .