TĘGA GŁOWA [TĘGI UMYSŁ co to jest
Definicja TĘGA GŁOWA [TĘGI UMYSŁ]. Słownik 1. talent, inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest.

Czy przydatne?

Definicja tęga głowa [tęgi umysł]

Co to jest TĘGA GŁOWA [TĘGI UMYSŁ]: 1. talent, inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest tęga głowa. Przeciętny człowiek nie ogarnie tak abstrakcyjnej wiedzy. 2. o utalentowanym, błyskotliwym, mądrym człowieku: Oto nasz nowy współpracownik. Pan Zygmunt to tęga głowa i z pewnością zaskoczy nas niejednym ciekawym projektem

Co znaczy Tracić W (Czyichś) Oczach:
Porównanie tracić czyjś szacunek, dotychczasową niezłą opinię: Wiele straciłeś w moich oczach, zachowując się wobec matki tak bezczelnie tęga głowa [tęgi umysł] co znaczy.
Krzyżówka Trafiać W Dziesiątkę:
Dlaczego trafiać w czyjeś oczekiwania, wybierać idealne rozwiązanie: Trafił pan w dziesiątkę. Właśnie o takie rozwiązanie nam chodziło tęga głowa [tęgi umysł] krzyżówka.
Co to jest Trzęsienie Ziemi:
Jak lepiej gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi tęga głowa [tęgi umysł] co to jest.
Słownik Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
Kiedy celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka tęga głowa [tęgi umysł] słownik.
Czym jest Tam, Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc:
Od czego zależy gdzieś bardzo daleko, nie wiadomo precyzyjnie gdzie: Jankowi i Basi znudziło się miejskie życie i wyprowadzili się tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Podobno hodują konie gdzieś w Bieszczadach tęga głowa [tęgi umysł] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tęga głowa [tęgi umysł znaczenie w Znaczenie zwrotu T .