TCHNĄĆ KOGOŚ ŻYCIE co to jest
Definicja TCHNĄĆ W (COŚ, KOGOŚ) ŻYCIE. Słownik ożywić coś, kogoś, uaktualnić: Małgosia swą.

Czy przydatne?

Definicja tchnąć w (coś, kogoś) życie

Co to jest TCHNĄĆ W (COŚ, KOGOŚ) ŻYCIE: ożywić coś, kogoś, uaktualnić: Małgosia swą młodością i żywiołowym zachowaniem tchnęła nowe życie w to skostniałe, zamknięte towarzystwo

Co to jest Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Porównanie przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś tchnąć w (coś, kogoś) życie co to jest.
Definicja Trząść Portkami [Gaciami] (Pot.):
Dlaczego być przestraszonym: Teraz to udaje chojraka, lecz gdy zgubił się w lesie, nieźle trząsł portkami tchnąć w (coś, kogoś) życie definicja.
Co znaczy Traktować (Kogoś, Coś) Z Góry:
Jak lepiej traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół tchnąć w (coś, kogoś) życie co znaczy.
Słownik Tłusty Czwartek:
Kiedy ostatni czwartek karnawału: Noc przed tłustym czwartkiem jest dla cukierników najpracowitszą w roku: muszą przygotować tony pączków tchnąć w (coś, kogoś) życie słownik.
Znaczenie Tamten Świat:
Od czego zależy życie po zgonu, zaświaty, drugi świat: Stary Cebula już chyba z dziesięć lat wybiera się na tamten świat - taki jest podobno schorowany. Lecz tacy najdłużej żyją tchnąć w (coś, kogoś) życie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tchnąć w (coś, kogoś) życie znaczenie w Znaczenie zwrotu T .