TARGAĆ SOBIE KOMUŚ NERWY co to jest
Definicja TARGAĆ (SOBIE, KOMUŚ) NERWY. Słownik denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już.

Czy przydatne?

Definicja targać (sobie, komuś) nerwy

Co to jest TARGAĆ (SOBIE, KOMUŚ) NERWY: denerwować się albo denerwować kogoś: Nie chcę już targać sobie nerwów tą sprawą. Przestaję się nią zajmować

Co znaczy Tłuste Lata [Tłusty Rok]:
Porównanie czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z Ukrainą dla fabryki nadeszły tłuste lata: dziewięćdziesiąt proc. produkcji wysyłano na eksport, a o pozostałe dziesięć walczyli klienci krajowi targać (sobie, komuś) nerwy co znaczy.
Krzyżówka Tonąć W Długach:
Dlaczego być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły targać (sobie, komuś) nerwy krzyżówka.
Co to jest Trójkąt Bermudzki:
Jak lepiej niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki targać (sobie, komuś) nerwy co to jest.
Słownik Twarz Pokerzysty:
Kiedy twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty targać (sobie, komuś) nerwy słownik.
Czym jest Tłuste Kawały:
Od czego zależy nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek targać (sobie, komuś) nerwy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest targać (sobie, komuś) nerwy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .