BUTY GIPS NUMER co to jest
Definicja TAKIE BUTY [TAKI GIPS, NUMER]. Słownik o to chodzi, tak rzecz się ma: To takie buty.

Czy przydatne?

Definicja takie buty [taki gips, numer]

Co to jest TAKIE BUTY [TAKI GIPS, NUMER]: o to chodzi, tak rzecz się ma: To takie buty! Matce i tacie opowiadasz, jakie to trudne studia, wyłudzasz od nich kapitał, a tu dowiaduję się, iż zrezygnowałeś pół roku temu!

Co to jest Traktować (Kogoś) Per Noga [Per Nogam, Przez Nogę]:
Porównanie traktować kogoś z wyższością, z pogardą: Jeśli mu na kimś zależy, jest dla tej osoby uprzedzająco grzeczny, pozostałych traktuje per noga takie buty [taki gips, numer] co to jest.
Definicja Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
Dlaczego celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka takie buty [taki gips, numer] definicja.
Co znaczy Trzymać Się Z Daleka (Od Kogoś, Czegoś):
Jak lepiej unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów takie buty [taki gips, numer] co znaczy.
Słownik Tłuc Się Jak Marek Po Piekle:
Kiedy niepotrzebnie hałasować, chodzić po mieszkaniu w porze snu domowników: Co noc tłuczesz się jak Marek po piekle i nie dajesz nam spać. Cierpisz na bezsenność, czy coś cię gryzie takie buty [taki gips, numer] słownik.
Znaczenie Tamten Świat:
Od czego zależy życie po zgonu, zaświaty, drugi świat: Stary Cebula już chyba z dziesięć lat wybiera się na tamten świat - taki jest podobno schorowany. Lecz tacy najdłużej żyją takie buty [taki gips, numer] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest takie buty [taki gips, numer znaczenie w Znaczenie zwrotu T .