OWAKI [SIAKI co to jest
Definicja TAKI CZY OWAKI [SIAKI]. Słownik nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie.

Czy przydatne?

Definicja taki czy owaki [siaki]

Co to jest TAKI CZY OWAKI [SIAKI]: nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie miała zbyt sporych wymogów wobec mężczyzn. Regularnie powtarzała swojej córce: Taki czy owaki - tak aby tylko był

To Nie Przelewki [Żarty]:
to coś poważnego, trzeba to potraktować serio: Test gimnazjalny to już nie przelewki. Poprawek nie przewidziano, więc skupcie się i dajcie z siebie wszystko taki czy owaki [siaki] co to jest.
Traktować (Kogoś, Coś) Z Góry:
traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół taki czy owaki [siaki] definicja.
Trzymać Się Maminej Spódnicy:
być niesamodzielnym, uzależnionym od matki, być maminsynkiem: Józek miał trzydziestkę na karku, a nadal trzymał się maminej spódnicy taki czy owaki [siaki] co znaczy.
Tonąć We Łzach:
mocno, rozpaczliwie płakać, zalewać się łzami: Co to się mogło stać? Rano była radosna jak ptaszek, a od czasu rozmowy z Pawłem tonie we łzach. Czyżby ją rzucił taki czy owaki [siaki] słownik.
Truć Się (Czymś):
niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę taki czy owaki [siaki] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest taki czy owaki [siaki znaczenie w Znaczenie zwrotu T .