OWAKI [SIAKI co to jest
Definicja TAKI CZY OWAKI [SIAKI]. Słownik nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie.

Czy przydatne?

Definicja taki czy owaki [siaki]

Co to jest TAKI CZY OWAKI [SIAKI]: nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie miała zbyt sporych wymogów wobec mężczyzn. Regularnie powtarzała swojej córce: Taki czy owaki - tak aby tylko był

Co znaczy Też (Mi) Pytanie:
Porównanie lekceważąco o czyimś pytaniu, na które odpowiedź wydaje się oczywista: Czy spędzimy wspólnie wakacje? Także mi zapytanie. Przecież od dziesięciu lat wyjeżdżamy razem taki czy owaki [siaki] co znaczy.
Krzyżówka Trafiać W Dziesiątkę:
Dlaczego trafiać w czyjeś oczekiwania, wybierać idealne rozwiązanie: Trafił pan w dziesiątkę. Właśnie o takie rozwiązanie nam chodziło taki czy owaki [siaki] krzyżówka.
Co to jest Te Sprawy [Rzeczy]:
Jak lepiej kwestie powiązane z seksem: Powiedz, braciszku, jak u ciebie z tymi sprawami ? Masz dziewczynę taki czy owaki [siaki] co to jest.
Słownik Trzęsienie Ziemi:
Kiedy gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi taki czy owaki [siaki] słownik.
Czym jest Tracić (Kogoś, Coś) Z Oczu [Oka]:
Od czego zależy albo coś widzieć, dostrzegać na skutek oddalenia: Długo machała im chusteczką, aż nareszcie utraciła ich z oczu. 2. tracić z kimś kontakt, nie wiedzieć, co się z kimś dzieje, przestać widywać kogoś taki czy owaki [siaki] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest taki czy owaki [siaki znaczenie w Znaczenie zwrotu T .