STAŁ co to jest
Definicja TAK JAK STAŁ. Słownik tylko w tym, co ktoś miał na i przy sobie, nie zabierając nic ze.

Czy przydatne?

Definicja tak jak stał

Co to jest TAK JAK STAŁ: tylko w tym, co ktoś miał na i przy sobie, nie zabierając nic ze sobą: Dyskusja zamieniła się w pyskówkę. Był coraz bardziej wzburzony. Nagle poderwał się z miejsca i tak jak stał wyszedł z sali, trzaskając drzwiami

Co to jest Trafiać (Komuś) Do Przekonania:
Porównanie zyskiwać czyjąś akceptację: Argumenty obrony nie trafiły sędziom do przekonania i nie zgodzili się, by oskarżony mógł opuścić areszt tak jak stał co to jest.
Definicja Tracić Głowę Dla Kogoś:
Dlaczego zakochiwać się w kimś: Utracił dla niej głowę jak jakiś młokos, a przecież stuknęła mu już pięćdziesiątka tak jak stał definicja.
Co znaczy Trzymać Język Za Zębami:
Jak lepiej milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów tak jak stał co znaczy.
Słownik To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
Kiedy to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy tak jak stał słownik.
Znaczenie Tyle, Co Brudu Za Paznokciem:
Od czego zależy minimalnie, prawie nic: Michał Jankowski miał tyle pieniędzy, co brudu za paznokciem tak jak stał znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tak jak stał znaczenie w Znaczenie zwrotu T .