ŚWIAT KOŃCZY KIMŚ co to jest
Definicja ŚWIAT SIĘ NIE KOŃCZY NA (KIMŚ, CZYMŚ). Słownik ktoś (coś) nie jest jedyną osobą (rzeczą.

Czy przydatne?

Definicja świat się nie kończy na (kimś, czymś)

Co to jest ŚWIAT SIĘ NIE KOŃCZY NA (KIMŚ, CZYMŚ): ktoś (coś) nie jest jedyną osobą (rzeczą, sprawą) wartą zainteresowania: Moja droga, świat się nie kończy na pracy, powinnaś częściej spotykać się z rówieśnikami, bawić się, dopóki jesteś młoda

Co znaczy (Coś) Spada (Komuś) Na Głowę:
Porównanie ktoś niespodziewanie wpada w kłopoty, ma zmartwienia: Teoretycznie cała rodzina miała opiekować się babcią, lecz gdy zachorowała, wszystko spadło mi na głowę świat się nie kończy na (kimś, czymś) co znaczy.
Krzyżówka Srebrne Wesele:
Dlaczego dwadzieścia pięć lat pożycia małżeńskiego: Na własne srebrne wesele kraj Kwiatkowscy zaprosili rodzinę i przyjaciół - zebrało się blisko sto osób świat się nie kończy na (kimś, czymś) krzyżówka.
Co to jest Sól Ziemi:
Jak lepiej w najwyższym stopniu wartościowe jednostki albo ekipy: Górnicy zawsze uważani byli za sól ziemi śląskiej świat się nie kończy na (kimś, czymś) co to jest.
Słownik Schodzić Na Dziady:
Kiedy ubożeć, marnować się, zaniedbywać się: Jeszcze dopiero co nieźle prosperował, lecz teraz zupełnie zszedł na dziady. A zaczęło się od tego, iż oszukał go wspólnik świat się nie kończy na (kimś, czymś) słownik.
Czym jest Spoczywać Na Laurach:
Od czego zależy poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach, nie rozwijać się dalej: Po ukończeniu studiów nie spoczął na laurach i zapisał się na studia doktoranckie świat się nie kończy na (kimś, czymś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest świat się nie kończy na (kimś znaczenie w Znaczenie zwrotu S .