STAWAĆ KOMUŚ KOŚCIĄ [OŚCIĄ co to jest
Definicja STAWAĆ (KOMUŚ) KOŚCIĄ [OŚCIĄ] W GARDLE. Słownik bardzo komuś przeszkadzać, czynić.

Czy przydatne?

Definicja stawać (komuś) kością [ością] w gardle

Co to jest STAWAĆ (KOMUŚ) KOŚCIĄ [OŚCIĄ] W GARDLE: bardzo komuś przeszkadzać, czynić trudności, uprzykrzać życie: Jeszcze ci moja krzywda stanie ością w gardle

Co znaczy Salomonowy Wyrok:
Porównanie sprawiedliwe rozstrzygnięcie, wyrok uwzględniający interesy obu stron: W kwestii małżeństwa K., skarżącego swój były zakład pracy o odszkodowanie, sąd wydał salomonowy wyrok stawać (komuś) kością [ością] w gardle co znaczy.
Krzyżówka Spalić Się Ze Wstydu:
Dlaczego bardzo się wstydzić: Myślałam, iż spalę się ze wstydu, gdy dyrektor szkoły zmienił mego syna jako jednego z najgorzej zachowujących się uczniów stawać (komuś) kością [ością] w gardle krzyżówka.
Co to jest Serce (Komuś) Pęka [Z Żalu, Rozpaczy I In.]:
Jak lepiej ktoś odczuwa rozpacz, żal: Serce pęka mi z żalu, iż moja jedyna, ukochana córka wyjeżdża na stałe za granicę. Miałam nadzieję, iż na starość będzie przy mnie stawać (komuś) kością [ością] w gardle co to jest.
Słownik Szczerzyć [Suszyć] Zęby:
Kiedy śmiać się, uśmiechać się szeroko: Gliniarza grał Eddie Murphy, no wiesz, ten aktor amerykański, który tak zabawnie szczerzy zęby stawać (komuś) kością [ością] w gardle słownik.
Czym jest Szczęka (Komuś) Opada (Pot.):
Od czego zależy kogoś ogarnia zdumienie na wieść o czymś, na widok czegoś: Gdy zobaczysz nowy motor Jacka, szczęka ci opadnie stawać (komuś) kością [ością] w gardle czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest stawać (komuś) kością [ością znaczenie w Znaczenie zwrotu S .