SPAĆ [LEŻEĆ SIEDZIEĆ co to jest
Definicja SPAĆ [LEŻEĆ, SIEDZIEĆ] NA PIENIĄDZACH. Słownik być bogatym: Nowak nabył żonie nowe audi.

Czy przydatne?

Definicja spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach

Co to jest SPAĆ [LEŻEĆ, SIEDZIEĆ] NA PIENIĄDZACH: być bogatym: Nowak nabył żonie nowe audi. Stać go na to, ponieważ siedzi na pieniądzach

Serce Podchodzi [Podskakuje] (Komuś) Do Gardła:
gwałtowne bicie serca w konsekwencji mocnych emocji: Nie przypuszczał, iż sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa zrobi na nim tak mocne wrażenie. Serce podchodziło mu do gardła, gdy zbliżał się spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach co to jest.
Siedzieć Jak Na Tureckim Kazaniu:
słuchać czegoś, czego się nie rozumie: Studenci siedzieli na wykładzie jak na tureckim kazaniu spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach definicja.
(Gdzieś) Siekierę Można Powiesić (Pot.):
gdzieś jest pełno dymu lub panuje mocny zaduch: Wywietrz czym prędzej ten pokój, przecież tu siekierę można powiesić spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach co znaczy.
Spalić Na Panewce:
nie udać się, zakończyć się klęską - zazwyczaj w początkowej fazie: Pomysł zorganizowania koncertu rockowego na rynku spalił na panewce, ponieważ władze miasta nie wyraziły nań zgody spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach słownik.
Stawać Na Głowie:
dokładać wszelkich starań, by coś osiągnąć; wychodzić ze skóry: Gospodarze olimpiady stają na głowie, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim zawodnikom i gościom spać [leżeć, siedzieć] na pieniądzach znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest spać [leżeć, siedzieć] na znaczenie w Znaczenie zwrotu S .