SKOŃCZYĆ WIĘZIENIU KRYMINALE co to jest
Definicja SKOŃCZYĆ W WIĘZIENIU [W KRYMINALE]. Słownik otrzymać się do więzienia, zasłużyć na karę.

Czy przydatne?

Definicja skończyć w więzieniu [w kryminale]

Co to jest SKOŃCZYĆ W WIĘZIENIU [W KRYMINALE]: otrzymać się do więzienia, zasłużyć na karę więzienia: Ten chłopak skończy w więzieniu jak jego tata. Wszystko na to wskazuje

Sam Diabeł (Czegoś) Nie Zrobi [Nie Zrozumie, Nie W:
nikt aby na to nie wpadł, nie wymyślił, stosowane zazwyczaj w sensie negatywnym: To urodzona intrygantka. Opowiada takie historie, iż sam diabeł aby tego nie wymyślił skończyć w więzieniu [w kryminale] co to jest.
Stawiać (Kogoś) Pod Ścianą [Murem]:
wypadku bez wyjścia, zmuszać kogoś do zrobienia czegoś, nie dając mu wyboru: Prof. postawił swoich studentów pod murem, wyznaczając datę egzaminu na czwartek. Trzy dni to stanowczo zbyt niewiele, aby skończyć w więzieniu [w kryminale] definicja.
Sypać Się Nawzajem:
oskarżać się wzajemnie, obciążać się nawzajem zeznaniami: Wzięci w krzyżowy ogień zapytań, podejrzani zaczęli sypać się nawzajem skończyć w więzieniu [w kryminale] co znaczy.
Ścinać (Komuś) Krew W Żyłach:
przerażać, wywoływać strach: Doniesienia o następnych zbrodniach seryjnego mordercy ścinały ludziom krew w żyłach skończyć w więzieniu [w kryminale] słownik.
Sędzia Kalosz:
ustalenie sędziego sportowego poprzez niezadowolonych z jego werdyktów kibiców: Po następnym niesłusznie odgwizdanym faulu z trybun posypały się okrzyki: Sędzia kalosz skończyć w więzieniu [w kryminale] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest skończyć w więzieniu [w znaczenie w Znaczenie zwrotu S .