PRZYPINAĆ [PRZYCZEPIAĆ KOMUŚ co to jest
Definicja PRZYPINAĆ [PRZYCZEPIAĆ I IN.] (KOMUŚ) ŁATKĘ [ŁATĘ]. Słownik w sposób złośliwy i.

Czy przydatne?

Definicja przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę]

Co to jest PRZYPINAĆ [PRZYCZEPIAĆ I IN.] (KOMUŚ) ŁATKĘ [ŁATĘ]: w sposób złośliwy i nieelegancki mówić na czyjś temat, rozgłaszać nieprawdziwe wiadomości: Grażynie już dawno przypięto łatkę osoby dwulicowej i nieuczciwej. Tak faktycznie nikt jej dobrze nie zna

Co znaczy Patrzeć Na (Kogoś, Coś) Złym Okiem:
Porównanie być negatywnie nastawionym do kogoś, czegoś: Po sobotniej imprezie do białego rana sąsiedzi patrzą na mnie niedobrym okiem przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę] co znaczy.
Krzyżówka Prawem Kaduka:
Dlaczego Mnóstwo osób w ostatnich latach zajmuje się kopiowaniem oryginalnych płyt. Prawem kaduka sprzedawane są na bazarach i dotychczas nie powiodło się ukrócić tego nieuczciwego procederu przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę] krzyżówka.
Co to jest Pić Piwo, Którego (Ktoś) Nawarzył:
Jak lepiej ponosić niemiłe skutki swoich albo czyichś czynów: Dlaczego ja mam wypić piwo, którego ty nawarzyłeś? Idź sam do dyrektora i przyznaj się przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę] co to jest.
Słownik Podnosić [Wszczynać] Alarm:
Kiedy zwracać uwagę na groźne, niepomyślne zdarzenie: Na widok złodzieja włamującego się do samochodu, przechodnie podnieśli alarm przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę] słownik.
Czym jest Patrzeć (Na Coś) Z Boku:
Od czego zależy nie będąc w coś zaangażowanym, oceniać to obiektywnie: Janusz, który patrzył z boku na plany kolegów, jako jedyny tak faktycznie wiedział, iż nie uda się ich zrealizować przypinać [przyczepiać i in.] (komuś) łatkę [łatę] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest przypinać [przyczepiać i in znaczenie w Znaczenie zwrotu P .