PRZECHODZIĆ co to jest
Definicja PRZECHODZIĆ Z RĄK DO RĄK. Słownik stawać się po kolei własnością różnych osób, regularnie.

Czy przydatne?

Definicja przechodzić z rąk do rąk

Co to jest PRZECHODZIĆ Z RĄK DO RĄK: stawać się po kolei własnością różnych osób, regularnie zamieniać właściciela: Miejscowości przygraniczne pośrodku wieków regularnie przechodziły z rąk do rąk

Co znaczy Palić Za Sobą Mosty:
Porównanie definitywnie uniemożliwiać sobie powrót do tego, co było przedtem: Babcia zawsze mi powtarzała: Pamiętaj dziecko, nigdy nie pal za sobą mostów. Może kiedyś będziesz czegoś potrzebowała od swych przechodzić z rąk do rąk co znaczy.
Krzyżówka Pisnąć Słowo [Słówko]:
Dlaczego powiedzieć coś, co jest tajemnicą, zdradzać się z czymś: Tylko piśnij słówko, a popamiętasz przechodzić z rąk do rąk krzyżówka.
Co to jest Przyprawiać [Dorabiać] (Komuś) Gębę:
Jak lepiej rozpowiadać o danej osobie nieprawdziwe rzeczy: Moja, zdawałoby się, dobra koleżanka, przyprawiała mi gębę, opowiadając, iż niby to ja rozbiłam jej małżeństwo przechodzić z rąk do rąk co to jest.
Słownik Przypierać [Przyciskać] (Kogoś) Do Muru:
Kiedy zachowanie i zrobienie czegoś wbrew jego woli, nie pozostawiać możliwości wyboru: Jola, z racji na nieprzyjemne wspomnienia, nie chciała opowiedzieć nam, jak przeżyła rejs jachtem dookoła świata przechodzić z rąk do rąk słownik.
Czym jest Przewrócić (Coś) Na Nice:
Od czego zależy przewartościować coś, zmienić coś kompletnie: Lub nie zrozumiał, co powiedziałam, lub celowo przewrócił me słowa na nice, tak aby podejrzenie skierować przeciwko mnie przechodzić z rąk do rąk czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest przechodzić z rąk do rąk znaczenie w Znaczenie zwrotu P .