HACZYK POŁYKAĆ co to jest
Definicja POŁYKAĆ HACZYK (POT.). Słownik dać się przekonać, omamić, również: ulec prowokacji.

Czy przydatne?

Definicja połykać haczyk (pot.)

Co to jest POŁYKAĆ HACZYK (POT.): dać się przekonać, omamić, również: ulec prowokacji: Dopiero gdy przedstawiłem jej plan wycieczki, połknęła haczyk i zgodziła się ze mną pojechać

Co znaczy Pokazać Lwi Pazur:
Porównanie albo własne spore możliwości (zazwyczaj w jakiejś szczególnej sytuacji): Ten zawodnik, aczkolwiek dopiero wyleczył kontuzję, na ostatnim mityngu w Spale pokazał lwi pazur, zajmując drugie miejsce połykać haczyk (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Po Ludzku:
Dlaczego 1. bez zarzutu, na ogół, jak człowiek: Usiądź po ludzku, nie garb się! 2. w sposób jasny, prosty: Ewa nie powie po ludzku, o co jej chodzi, tylko ciągle gubi się w dygresjach. Trudno ją zrozumieć połykać haczyk (pot.) krzyżówka.
Co to jest Podcinać (Komuś) Skrzydła:
Jak lepiej odbierać komuś chęć do czegoś: Czuł, iż matka swą nadopiekuńczością podcina mu skrzydła, nie pozwala się usamodzielnić połykać haczyk (pot.) co to jest.
Słownik Pies Z (Kimś) Tańcował (Pot.):
Kiedy zwrot wyrażający lekceważenie, bez zaangażowania relacja do kogoś: - Jurek nie chce z nami jechać w góry. - Nie to nie. Pies z nim tańcował połykać haczyk (pot.) słownik.
Czym jest Przybić Piątkę (Pot.):
Od czego zależy klasnąć dłonią o dłoń innej osoby na symbol powitania, zadowolenia, radości i tym podobne: To wspaniale, iż pokazałeś, na co cię stać. Zdobyłeś pierwsze miejsce w turnieju szachowym. Przybij piątkę połykać haczyk (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest połykać haczyk (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu P .