PLECY KOMUŚ POKAZAĆ co to jest
Definicja POKAZAĆ (KOMUŚ) PLECY. Słownik 1. odwrócić się do kogoś tyłem, odejść (w szczególności.

Czy przydatne?

Definicja pokazać (komuś) plecy

Co to jest POKAZAĆ (KOMUŚ) PLECY: 1. odwrócić się do kogoś tyłem, odejść (w szczególności chcąc okazać niekorzystne uczucia wobec kogoś): Zamilkł w pół zdania i nagle, ni stąd, ni zowąd pokazał nam plecy. 2. w trakcie wyścigu: wyprzedzić kogoś, być szybszym: Świerczewski i Wojtczak na ostatniej prostej pokazali plecy pozostałym biegaczom

Co znaczy Poruszyć Niebo I Ziemię:
Porównanie przedsięwziąć wszelakie możliwe metody, mogące pomóc w osiągnięciu celu: Poruszyłam niebo i ziemię, by zdobyć kapitał na podróż do Hiszpanii i Francji pokazać (komuś) plecy co znaczy.
Krzyżówka Podawać (Sobie) Ręce:
Dlaczego zawierać z kimś sojusz, porozumiewać się dla osiągnięcia wspólnego celu: Organizacje pozarządowe podały sobie ręce w sprawie pomocy ofiarom powodzi pokazać (komuś) plecy krzyżówka.
Co to jest Pchać Się [Walić, Wciskać Się] Drzwiami I Oknami:
Jak lepiej ludzi: błyskawicznie i za wszelaką cenę starać się otrzymać gdzieś albo osiągnąć coś: W życiu czegoś podobnego nie widziałam: ludzie walili drzwiami i oknami, przewracając półki z wyrobem i tratując pokazać (komuś) plecy co to jest.
Słownik Puszczać Wodze (Czegoś):
Kiedy pozwalać sobie na większą swobodę działania: Architekt, który wygrał konkurs, puścił wodze fantazji i zaprojektował miasto ogród o futurystycznym charakterze pokazać (komuś) plecy słownik.
Czym jest Przytrzeć [Utrzeć] (Komuś) Nosa:
Od czego zależy kogoś: Mirka chwaliła się, jak to świetnie radziła sobie z językiem angielskim na obozie językowym. Leszek, który był wraz z nią, przytarł jej nosa, mówiąc: - Tak dobrze jej szło, iż kiedy lektor pokazać (komuś) plecy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest pokazać (komuś) plecy znaczenie w Znaczenie zwrotu P .