OMACKU co to jest
Definicja PO OMACKU. Słownik nie mając wystarczającej wiedzy, na wyczucie: Od kilkudziesięciu lat.

Czy przydatne?

Definicja po omacku

Co to jest PO OMACKU: nie mając wystarczającej wiedzy, na wyczucie: Od kilkudziesięciu lat trwają badania naukowe nad wynalezieniem skutecznego leki na SM. Badacze i lekarze działają po omacku, gdyż nadal nieznana jest powód tej dolegliwości

Przykładać Do (Kogoś, Czegoś) (Jakąś) Miarkę [Miar:
kogoś wg jakichś zasad: - Zamiast poświęcać więcej czasu dziecku i mężowi, wychodzi z domu, jakby nadal była nastolatką. - Jesteś dla niej zbyt surowa. - Ja tylko przykładam do jej postępowania swoją po omacku co to jest.
Papużki Nierozłączki (Pot.):
ustalenie dwóch osób będących ze sobą w ogromnej zażyłości, zaprzyjaźnionych, spędzających ze sobą sporo czasu: Ola i Jola przyjaźnią się od pierwszej klasy podstawówki. To takie papużki nierozłączki po omacku definicja.
Po Zawodach (Pot.):
nie ma już żadnej nadziei na uratowanie czegoś: Jeżeli odłączymy się od ekipy, będzie po zawodach. Sami nie znajdziemy drogi na szczyt i zabłądzimy, jak amen w pacierzu po omacku co znaczy.
Pobożne Życzenie:
plan, pomysł nie mający odniesienia w rzeczywistości, niemożliwy do zrealizowania: Pobożnym życzeniem władz miasta jest remont zabytkowych kamienic w centrum po omacku słownik.
Pi Razy Drzwi [Oko] (Pot.):
mniej więcej, w przybliżeniu: - Po ile się składamy? - Pi razy oko wypada po pięć złotych po omacku znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest po omacku znaczenie w Znaczenie zwrotu P .