CZYJEŚ ZDROWIE co to jest
Definicja PIĆ (ZA) (CZYJEŚ) ZDROWIE. Słownik wznosić toast za czyjąś pomyślność: Proszę państwa.

Czy przydatne?

Definicja pić (za) (czyjeś) zdrowie

Co to jest PIĆ (ZA) (CZYJEŚ) ZDROWIE: wznosić toast za czyjąś pomyślność: Proszę państwa! Wypijmy zdrowie gospodarza! - Kowalski wzniósł toast kieliszkiem szampana

Co znaczy Przemówić (Komuś) Do Serca [Sumienia]:
Porównanie coś, dotyczący do jego wrażliwości: Dorota zaraz po urodzeniu chce oddać dziecko do adopcji. Proszę cię, przemów jej do serca, tak aby tego nie robiła. Będzie tego żałować do końca życia pić (za) (czyjeś) zdrowie co znaczy.
Krzyżówka Położyć Rękę [Łapę] Na (Czymś, Kimś) (Pot.):
Dlaczego wziąć, przywłaszczyć sobie coś, przejąć stery nad czymś: Nie spłacał kredytów i teraz komornik położył łapę na jego pensji pić (za) (czyjeś) zdrowie krzyżówka.
Co to jest Przy Drzwiach Zamkniętych:
Jak lepiej do informacji, niejawnie, zazwyczaj o sądzie czy obradach komisji: Wyjątkowe posiedzenie porady ministrów, dotyczące uchwalenia budżetu na przyszły rok, odbywało się przy drzwiach zamkniętych pić (za) (czyjeś) zdrowie co to jest.
Słownik Przebrała Się Miarka:
Kiedy zdarzyło się coś, co przekroczyło granice cierpliwości: Poprzez sporo lat prześladował rodzinę, miarka się przebrała, gdy zaatakował sąsiada pić (za) (czyjeś) zdrowie słownik.
Czym jest Pełną Garścią [Pełnymi Garściami]:
Od czego zależy obficie, bez jakichkolwiek ograniczeń: Staraj się czerpać z życia pełnymi garściami, żebyś za kilkadziesiąt lat nie poczuł, iż coś cię ominęło pić (za) (czyjeś) zdrowie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest pić (za) (czyjeś) zdrowie znaczenie w Znaczenie zwrotu P .