BOŻY PALEC co to jest
Definicja PALEC BOŻY. Słownik skutek działania sił nadprzyrodzonych: To palec boży, iż spóźniliśmy.

Czy przydatne?

Definicja palec boży

Co to jest PALEC BOŻY: skutek działania sił nadprzyrodzonych: To palec boży, iż spóźniliśmy się wtedy na samolot. Dlatego żyjemy

Co znaczy Patrzeć Wilkiem Na (Kogoś):
Porównanie traktować kogoś z dystansem, nieprzyjaźnie: W pierwszej klasie liceum Majka patrzyła na mnie wilkiem. Dopiero po wycieczce do Krakowa zaczęłyśmy się przyjaźnić palec boży co znaczy.
Krzyżówka (Ktoś) Pijany [Zalany, Urżnięty] W Trupa:
Dlaczego ktoś pijany do nieprzytomności: Helenie serce zamarło w piersi. Jej mąż, pijany w trupa, leżał na wycieraczce przed drzwiami palec boży krzyżówka.
Co to jest Podkładać [Podrzucać] (Komuś) Świnię (Pot.):
Jak lepiej w sposób wyrachowany działać na czyjąś szkodę, ośmieszać kogoś: Owszem, można aby podłożyć mu świnię, lecz ja brzydzę się takimi sposobami. Trzeba go zmusić do odejścia w inny sposób palec boży co to jest.
Słownik Po Judaszowsku:
Kiedy z pozoru życzliwie, fałszywie: Zachowałeś się po judaszowsku - w oczy mówiłeś mu pochlebstwa, a za plecami rozpowszechniałeś oszczerstwa na jego temat palec boży słownik.
Czym jest Puszczać (Kogoś) W Skarpetach:
Od czego zależy pozostawiać kogoś bez środków finansowych, pozbawiać go wszelkich praw do majątku: Zgadzając się na rozwód, pani Celina nie pozostawiła mężowi złudzeń. Puści go w skarpetkach palec boży czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest palec boży znaczenie w Znaczenie zwrotu P .