USZY OŚLE co to jest
Definicja OŚLE USZY. Słownik pozaginane, zniszczone rogi kartek w książce albo zeszycie: Nie dziwię.

Czy przydatne?

Definicja ośle uszy

Co to jest OŚLE USZY: pozaginane, zniszczone rogi kartek w książce albo zeszycie: Nie dziwię się twojej nauczycielce, iż obniżyła ci ocenę za zeszyt na skutek oślich uszu

Co znaczy Odchodzić Od Zmysłów [Od Rozumu]:
Porównanie bardzo się denerwować, tracić równowagę psychiczną na skutek mocnych emocji: Odchodziła od zmysłów, gdy usłyszała w radiu, iż obok Morskiego Oka, gdzie miał przebywać jej syn, zeszła lawina ośle uszy co znaczy.
Krzyżówka Oddawać [Odpłacać I In.] Z Nawiązką [Procentem]:
Dlaczego odwdzięczyć się za coś sowicie, oddawać więcej, niż się wzięło: O, nie podaruję Darkowi, iż naskarżył na mnie wychowawczyni. Przy najbliższej okazji oddam mu z nawiązką ośle uszy krzyżówka.
Co to jest O Głowę:
Jak lepiej znacząco, wiele bardziej, o sporo: Pomysłowością, bystrością umysłu i energią przerastała Gabrysię o głowę ośle uszy co to jest.
Słownik Obfite Kształty [Wdzięki]:
Kiedy u kobiety: spory biust i szerokie biodra: Jagoda miała długie blond włosy i obfite kształty, czyli to, co podoba się mężczyznom ośle uszy słownik.
Czym jest Obracać (Coś) W Żart [Śmiech]:
Od czego zależy czegoś serio, nie przywiązywać do czegoś wielkiego znaczenia, zamieniać sedno wypowiedzi z poważnego na żartobliwy: Gdy zauważył, jak bardzo przejęła się jego krytyczną opinią o nowej sukience ośle uszy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ośle uszy znaczenie w Znaczenie zwrotu O .