USZY OŚLE co to jest
Definicja OŚLE USZY. Słownik pozaginane, zniszczone rogi kartek w książce albo zeszycie: Nie dziwię.

Czy przydatne?

Definicja ośle uszy

Co to jest OŚLE USZY: pozaginane, zniszczone rogi kartek w książce albo zeszycie: Nie dziwię się twojej nauczycielce, iż obniżyła ci ocenę za zeszyt na skutek oślich uszu

Odróżniać [Oddzielać] Ziarno Od Plew:
wartościowe od mało wartych albo bezwartościowych, prawdę od kłamstwa: Wielu sprzedawców podrobionych płyt wyjaśnia się, iż wyglądają one identycznie jak oryginały, w jaki sposób mają więc odróżnić ośle uszy co to jest.
Opera Mydlana:
serial telewizyjny w wielu odcinkach, przedstawiający zazwyczaj dzieje jakiejś rodziny: Już nie jestem w stanie oglądać tej opery mydlanej - śluby, rozwody, narodziny, zgonu - wciąż to samo ośle uszy definicja.
Odciskać [Wyciskać] Piętno Na (Kimś, Czymś):
pozostawiać trwały ślad na kimś, czymś: Twórczość Picassa odcisnęła trwałe piętno na dwudziestowiecznym malarstwie, grafice i rzeźbie ośle uszy co znaczy.
Ofiara Losu:
człowiek niezaradny, niewiele energiczny, z trudem radzący sobie z codziennymi sprawami: To poczciwy chłopak, lecz ofiara losu. Trzeba nim umiejętnie pokierować, to może wyjdzie na ludzi ośle uszy słownik.
Osioł Dardanelski:
bardzo niemądry, bezmyślny, również wyzwisko: Ty ośle dardanelski! Jak mogłeś hałas napisać poprzez ch ? Przecież to każde dziecko wie ośle uszy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ośle uszy znaczenie w Znaczenie zwrotu O .