OMIJAĆ KOGOŚ SZEROKIM ŁUKIEM co to jest
Definicja OMIJAĆ (KOGOŚ, COŚ) (SZEROKIM) ŁUKIEM. Słownik omijać kogoś, coś z daleka, unikać kogoś.

Czy przydatne?

Definicja omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem

Co to jest OMIJAĆ (KOGOŚ, COŚ) (SZEROKIM) ŁUKIEM: omijać kogoś, coś z daleka, unikać kogoś, czegoś: Koledzy ostrzegali go, tak aby wieczorem omijał tę dzielnicę szerokim łukiem, jeżeli nie chce stracić portfela. Okazało się, iż mieli rację

Co znaczy Odwrotna [Druga] Strona Medalu:
Porównanie zazwyczaj ujemna, inny aspekt jakiejś kwestie: Dostęp do Internetu stwarza młodzieży nieograniczone możliwości dotarcia do wiedzy. Jednak czy zawsze to jest ta wiedza , o którą chodzi rodzicom i omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem co znaczy.
Krzyżówka Obchodzić Się Z (Kimś, Czymś) Jak Z Jajkiem:
Dlaczego traktować kogoś bardzo łagodnie, postępować z kimś ostrożnie: Gdyż znany był z wybuchów złości, obchodzono się z nim jak z jajkiem omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem krzyżówka.
Co to jest O [Na] Rzut Kamieniem [O Krok]:
Jak lepiej w niewielkiej odległości, bardzo blisko: Tato, nie przyjeżdżaj po mnie. Wrócę pieszo, przecież Krysia mieszka o rzut kamieniem od nas omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem co to jest.
Słownik (Coś) Obiło Się (Komuś) O Uszy:
Kiedy ktoś coś słyszał przypadkiem, mimochodem: Obiło mi się o uszy, iż przeprowadzasz się do stolicy. Czy to prawda omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem słownik.
Czym jest Ojciec Chrzestny:
Od czego zależy zorganizowanej ekipy przestępczej, szef mafii: Policja nie znała jeszcze prawdziwego nazwiska nowego ojca chrzestnego sycylijskiej mafii. 2. lider duchowy, założyciel, artysta czegoś: Ojcem omijać (kogoś, coś) (szerokim) łukiem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest omijać (kogoś, coś) (szerokim znaczenie w Znaczenie zwrotu O .