SMAKIEM OBEJŚĆ co to jest
Definicja OBEJŚĆ SIĘ SMAKIEM. Słownik nie uzyskać czegoś, na co miało się ochotę, zadowolić się.

Czy przydatne?

Definicja obejść się smakiem

Co to jest OBEJŚĆ SIĘ SMAKIEM: nie uzyskać czegoś, na co miało się ochotę, zadowolić się chęcią na coś: Za późno zgłosiłem się do biura podróży i nie było już wolnych miejsc na wycieczkę do Paryża. Musiałem obejść się smakiem

Co znaczy Obudzić Się Z Ręką W Nocniku (Pot.):
Porównanie niekorzystnej dla siebie sytuacji na skutek nieumiejętności przewidywania skutków: Kupowanie samochodu na giełdzie jest ryzykowne. Sprawdź precyzyjnie wszystkie dokumenty, żebyś czasem nie obudził obejść się smakiem co znaczy.
Krzyżówka Odmówić (Komuś) (Swej) Ręki:
Dlaczego nie zgodzić się zostać czyjąś żoną: Po zgonu ojca matka miała przyjaciela, który chciał się z nią żenić, jednak odmówiła mu swej ręki obejść się smakiem krzyżówka.
Co to jest Obracać (Coś) W Perzynę [W Gruzy]:
Jak lepiej niszczyć coś doszczętnie: Huragan, który w sobotę przeszedł nad Kalifornią, obrócił w perzynę sporo miejscowości obejść się smakiem co to jest.
Słownik Oko (Komuś) Zbieleje:
Kiedy coś wzbudzi w kimś podziw, coś kogoś bardzo zdziwi, wprawi w zdumienie: Wpadnij do mnie wieczorem, pokaże ci mój nowy komputer. Zobaczysz, oko ci zbieleje obejść się smakiem słownik.
Czym jest Obchodzić Się Z (Kimś, Czymś) Jak Z Jajkiem:
Od czego zależy traktować kogoś bardzo łagodnie, postępować z kimś ostrożnie: Gdyż znany był z wybuchów złości, obchodzono się z nim jak z jajkiem obejść się smakiem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest obejść się smakiem znaczenie w Znaczenie zwrotu O .