GŁOWĘ co to jest
Definicja O GŁOWĘ. Słownik znacząco, wiele bardziej, o sporo: Pomysłowością, bystrością umysłu i.

Czy przydatne?

Definicja o głowę

Co to jest O GŁOWĘ: znacząco, wiele bardziej, o sporo: Pomysłowością, bystrością umysłu i energią przerastała Gabrysię o głowę

Co znaczy O Suchym Pysku (Pot.):
Porównanie picia, o głodzie, na czczo: Pędzę do domu na obiad, ponieważ od rana jestem o suchym pysku. 2. na trzeźwo, bez picia alkoholu: Słyszałeś, iż na weselu Joli i Grzesia nie będzie alkoholu? Wyobrażasz o głowę co znaczy.
Krzyżówka Otwarta Głowa [Otwarty Umysł]:
Dlaczego bystry, otwarty na nowości umysł: Ten nasz nowy polonista to otwarta głowa. Zabiera młodzież do teatru, do kina, organizuje wieczorki literackie - widać, iż chce uczniów zachęcić do edukacji o głowę krzyżówka.
Co to jest Odbić Się (Szerokim, Głośnym) Echem:
Jak lepiej spowodować zainteresowanie, żywą reakcję: Ukaranie spółki Microsoft za monopolistyczne działania na rynku oprogramowania komputerowego odbiło się w świecie głośnym echem o głowę co to jest.
Słownik Otwarta Gra:
Kiedy prostolinijne, szczere postępowanie: Wolę otwartą grę niż najpiękniejsze nawet kłamstwa, ponieważ co najmniej wiem, czego się spodziewać o głowę słownik.
Czym jest Odchodzić Z Kwitkiem:
Od czego zależy jakiejś kwestie, niczego nie uzyskać: Miał nadzieję, iż tym wspólnie sfinalizuje sprawę kredytu. Okazało się jednak, iż brakuje mu zaświadczenia o wysokości zarobków i znów odszedł z kwitkiem o głowę czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest o głowę znaczenie w Znaczenie zwrotu O .