NOSIĆ KURA JAJKIEM co to jest
Definicja NOSIĆ SIĘ Z (CZYMŚ) JAK KURA Z JAJKIEM (POT.). Słownik zbyt długo rozważać i analizować.

Czy przydatne?

Definicja nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.)

Co to jest NOSIĆ SIĘ Z (CZYMŚ) JAK KURA Z JAJKIEM (POT.): zbyt długo rozważać i analizować jakiś drobny problem, zanudzając wszystkich dookoła: Nosisz się z tą sprawą jak kura z jajkiem, zamiast zachować się jak prawdziwy mężczyzna i rozstrzygnąć problem od ręki

Co znaczy Na Wskroś:
Porównanie w pełni, pod każdym względem: Tj. człowiek na wskroś uczciwy, mogę za niego ręczyć nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nie Wychylać [Nie Wystawiać] Nosa (Skądś):
Dlaczego pozostawać ciągle w tym samym miejscu: Odciął się od świata, nie wychylał nosa ze swej mazurskiej chałupy i czuł się z tym dobrze nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.) krzyżówka.
Co to jest Najeść Się [Nażreć Się] Strachu:
Jak lepiej bać się czegoś: Wyobrażam sobie, ile strachu się najadła, zanim ją uwolnili z rąk porywaczy nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.) co to jest.
Słownik Nie Ma Na (Coś) Lekarstwa (Pot.):
Kiedy coś jest tak intensywne albo uporczywe, iż nie ma sposobów albo środków, tak aby to wyeliminować: Zawsze powtarzam, iż na głupotę nie ma leki. I oto mamy przykład - po raz następny dał się oszukać nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.) słownik.
Czym jest Na Pierwszy Ogień:
Od czego zależy na start, przede wszystkim: Dzisiaj powtórzymy sobie trygonometrię. Na pierwszy ogień weźmy zadania ze strony 34 nosić się z (czymś) jak kura z jajkiem (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nosić się z (czymś) jak kura znaczenie w Znaczenie zwrotu N .