NOGI KOMUŚ PLĄCZĄ co to jest
Definicja NOGI SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZĄ. Słownik ktoś ma kłopoty z utrzymaniem równowagi, zatacza się po.

Czy przydatne?

Definicja nogi się (komuś) plączą

Co to jest NOGI SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZĄ: ktoś ma kłopoty z utrzymaniem równowagi, zatacza się po alkoholu: Nogi mu się plątały, lecz udawał, iż to chodnik nierówny i wciąż powtarzał: tu sobie można nogi połamać

Co to jest Nauczyć (Kogoś) Rozumu:
Porównanie wieloma środkami skłonić kogoś do zmiany zachowania, żeby na długo to zapamiętał: Jak jeszcze raz wrócisz tak późno do domu, to ja cię nauczę rozumu, już ty mnie popamiętasz nogi się (komuś) plączą co to jest.
Definicja Na Pełnych [Wysokich, Najwyższych, Maksymalnych] O:
Dlaczego intensywnie, bez chwili przerwy, wytchnienia: Od pięciu lat pracujesz na pełnych obrotach, więc czas wziąć wreszcie urlop nogi się (komuś) plączą definicja.
Co znaczy Na Rękę:
Jak lepiej zarobić, otrzymać, dostać - o zarobkach netto, po odliczeniu wszystkich potrąceń: W sklepie zarabia sześćset złotych na rękę, więc trudno się dziwić, iż zalega z czynszem nogi się (komuś) plączą co znaczy.
Słownik Nie Dla Psa Kiełbasa (Pot.):
Kiedy wypadku, gdy chce się powiedzieć, iż coś jest za dobre dla kogoś, iż ktoś na to nie zasługuje: Nie próbuj nawet marzyć o tej dziewczynie, nie dla psa kiełbasa! Ona zasługuje na kogoś lepszego nogi się (komuś) plączą słownik.
Znaczenie Nie W Kij Dmuchał (Pot.):
Od czego zależy o czymś, co zaskakuje własną ważnością, jakością: Masz pensję dziesięć tys. na miesiąc? O, to nie w kij dmuchał nogi się (komuś) plączą znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nogi się (komuś) plączą znaczenie w Znaczenie zwrotu N .